Kariéra


Lepení fólií, celopolepy, převleky vozidelAutoservis Autopark Kyjov Vám nabízí několik možností převleku a ochrany laku Vašeho plechového miláčka.

Přestříkání automobilu plastidipem

Přestříkání osobního auta plastidipem trvá cca 2 dny. Cena je závislá na velikosti auta a jeho barvě.

Fábie cca: 14.000 kč
Octávie cca: 16.000 kč
Audi A6 cca: 18.000 kč
VW Touareg cca: 20.000 kč
Uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH

Co je to plasti dip?

Plasti Dip je víceúčelový syntetický gumový nátěr s vysokou flexibilitou ( až 400% ), který lze jednoduše nanášet na předem očištěný a odmaštěný povrch. Tato tekutá guma se nanáší stříkáním, natíráním nebo namáčením předmětu, čímž se vytvoří souvislá vrstva, kterou je možné kdykoliv dokonale odstranit (bez použití PRIMERU).

Plasti Dip nachází množství využití jak v interiéru, tak i v exteriéru. Je přilnavý na kov, dřevo, sklo, textil, plasty, gumu a beton. Kromě ochrany proti korozi, navíc nabízí i výborné protiskluzové a elektroizolační vlastnosti. Vrstva Plasti Dipu se vůči původní velikosti dokáže až čtyřnásobně natáhnout, navíc odolává teplotám v rozmezí -34 ° C do 93 ° C, díky tomu zůstává pružný a nezačne se trhat a praskat ani za extrémních podmínek. Plasti Dip je dostupný ve sprejích , ale i v plechovkách různých objemů.

Využití plasti dipu

Využití Plasti Dipu je široké. Bez problému se dá aplikovat na kov, gumu, dřevo, plasty, sklo, kámen a podobně. Po praktické stránce se díky svým vlastnostem využívá například jako ochrana proti korozi, renovaci vyblednutého laku či plastů , oxidaci plošných spojů, ale i na izolaci vodičů a elektrických spojů. Poslouží i jako protiskluzová vrstva pro úchop ručního nářadí a všude kde to je potřeba. Své využití si najde i v modelářství, právě kvůli možnosti dokonalého odstranění a jednoduché aplikace. V neposlední řadě se velmi dobře uchytil ve světě motorismu, zejména z designových důvodů, díky matnému vzhledu. Kromě toho, že vzhled Vašeho vozu nebere nový rozměr, jeho původní lak bude chráněn vůči odskakujícím kamínkům, bezohledným řidičům na parkovištích a podobně.

Odstranění a opravy plasti dipu

Nejzajímavější vlastností vrtsvy Plasti Dip je možnost úplného a nenáročného odstranění bez poškození původní vrstvy. Při dostatečném počtu vrstev je možné Plasti Dip dokonce stáhnout v jednom kuse. Plasti Dip nezanechává na podkladu žádné stopy, žádné skvrny, lepidlo jako je tomu u fólií. V případě poškození se nemusí již existující vrstvy Plasti dipu odstraňovat, není třeba přestříkat celou část nanovo, ale poškození je možné jednoduše opravit lokálně.

Autofólie

Nabízíme tyto služby Široký výběr KPMF folií na změnu barvy laku Vašeho vozu. KPMF lesklé folie, duhové (flip flop) folie měnící barvu, matné KPMF fólie a velice oblíbené v tuningové sféře carbonové folie. Nabízíme i polepy firemních vozidel libovolným vzorem.

Montáž autofólie

Montáž autofólií se dnes stává trendem v automobilovém světě. Autofólie Vám ochrání lak před vnějšími vlivy po dobu několika let, což je ideální pro firemní vozidla. Doba celopolepu osobního vozidla autofolií KPMF pro změnu barvy vozu je 2-3 dny. Výhody autofólií levně a rychle změníte barvu vozidla ochráníte lak před poškozením - automyčkou, štěrkem sjednocení designu Vašeho vozového parku.

Ceny za kompletní celopolep folií jsou od 15.000 Kč
Lesklá folie na auto se životností 7 let = 15.000 Kč
Matná folie na auto se životností 7 let = 18.000 Kč
Karbonová folie na auto se životností 5 let = 20.000 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH

Vzorník fólií
Autopark Kyjov

Václava Bzeneckého 1391
697 01 Kyjov

(Naproti sklárenské sportovní haly směr Vlkoš)
Okres Hodonín (Jihomoravský kraj)


IČ: 29261767 DIČ: CZ29261767 Spisová značka C68889 vedená u Krajského soudu v Brně


Vytvořila společnost