AutoservisV našem autoservisu zajišťujeme komplexní služby pro motoristy. Servisujeme vozidla všech značek, disponuje týmem zkušených mechaniků, diagnostiků, karosářů a lakýrníků. Všem našim zákazníkům věnujeme individuální přístup a vždy se pro ně snažíme najít to nejlepší možné řešení s kombinací té nejlepší ceny a kvality. Naším cílem je vysoká úroveň poskytovaných služeb, férovost a spolehlivost.

V případě zájmu jsme pro Vás schopni zajistit veškeré náhradní díly dostupné z webových stránek www.autokelly.cz, a to i bez nutnosti jejich následné montáže v našem autoservisu.

Bloková výjimka pro sektor motorových vozidel – Evropská komise přijala dne 27. 5. 2010 nařízení komise (EU) č. 461/2010, která obecně řeší, že servisní prohlídky předepsané výrobcem vozidla, opravy a výměny provozem opotřebených dílů a opravy po haváriích, může provádět i neautorizovaná opravna. Výrobce nesmí podmiňovat uznání záruky nutností jezdit do autorizovaného servisu. Náš autoservis je tedy oprávněn opravovat nová vozidla, aniž by majitel přišel o záruku u jejich autorizovaného importéra.

Jsme smluvním partnerem pro pojišťovny ČPP, KOOPERATIVA, ČP, ČSOB, GENERALI, ALLIANZ a další. V případě nehody nás kontaktujte na telefonním čísle 777 604 450, my auto z místa nehody ODVEZEME, OPRAVÍME, vše vyřídíme s pojišťovnou za Vás - VY NIC NEPLATÍTE.


Diagnostika motorů, autoelektrika

Osciloskop - paralelní diagnostika
Univerzální, velmi účinný nástroj pro odhalování závad v elektronických systémech automobilů schopný zobrazovat požadovaný signál v reálném čase.  Je možné měřit veškeré elektronické systémy vozidel s palubním napětím do 30V, mínus pól na kostře vozu. Pomocí osciloskopu lze diagnostikovat:
 • Průběh hoření ve válci
 • Kontrolu nastavení rozvodů motoru
 • Monitoruje ovládací proud vstřikovače PD
 • Poskytuje hodnoty, které nelze získat běžnou komunikací s řídící jednotkou
OBD diagnostika – komunikace s řídící jednotkou
Nabízí základní typ měření, dokáže provádět úpravy v řídících jednotkách, nastavovat hodnoty a zjišťovat závady. Obvykle je prvním krokem při zjišťování příčiny problému ve vozidle. Pomocí OBD diagnostiky lze zjistit:
 • Čtení a mazání paměti závad
 • Zobrazení hodnot ze snímačů a akčních členů
 • Test akčních členů
 • Mazání servisních intervalů
 • Nastavení konfigurace vozidla
 • Přizpůsobení například dálkového ovládání, nových klíčů k imobilizéru, škrtící klapky

Diagnostika – práce autoelektrika730 Kč
Diagnostika – vyčtení závad560 Kč
Diagnostika – měření osciloskopem1 100 Kč


Geometrie kol

Geometrii není radno podceňovat, správně seřízené kola se sklání k vozovce pod správným úhlem. Pokud nejsou kola dobře seřízena, negativně tak ovlivňují chování a jízdní vlastnosti vozidla a ohrožují tak bezpečnost jízdy.

Nechte si geometrii zkontrolovat vždy, když:
 • Vjedete do výmolu nebo narazíte na prekážku.
 • Zjistíte, že jsou vaše pneumatiky nadměrně nebo nerovnoměrně opotřebené.
 • Pociťujete problémy s ovladatelností vozidla – Vaše vozidlo zanáší na jednu stranu, kola na řídicí nápravě se nevracejí samovolně do základní polohy, kola na řídicí nápravě svírají při jízdě rovně nesprávný úhel s vozovkou apod.
 • Když si pořídíte novou sadu pneumatik a chcete, aby vám vydržela co nejdéle.
 • Vyměňujete části zavěšení kol nebo řídicího systému.

Měření geometrie515 Kč
Měření geometrie + Seřízení přední náprava880 Kč
Měření geometrie + Seřízení zadní náprava1 060 Kč
Klimatizace - servis, čištění, plnění

Realizujeme kompletní servis autoklimatizace, včetně testu klimatizace (prevence závad). Plnění klimatizace či doplnění klimatizace provádíme na plně automatickém přístroji s databází vozidel obsluhovaném speciálně vyškoleným personálem. Poskytujeme kompletní program pro plnění a doplnění autoklimatizace médiem R134. Kompletní servis autoklimatizace zahrnuje diagnostiku závady a její následné odstranění včetně výměny náhradních dílů a profesního poradenství.

V rámci služeb, kterými se staráme o čistotu klimatizovaného ovzduší, nabízíme antibakterialní dezinfekci – čištění autoklimatizace ve více úrovních.

Plnění klimatizace630 Kč
Dezinfekce ozonem595 Kč
Tlaková zkouška dusíkem465 Kč


Karosářské práce

Nabízí velké spektrum služeb v oblasti karosářských prací pro osobní i užitkové automobily, včetně oprav čtyřkolek a závodních speciálů. Dokážeme i těžce poškozený vůz vrátit do jeho původního stavu. Poškozené díly nalakujeme v naší autolakovně.

Karosářské práce
670 Kč / hod.
Opravy plastových dílů

Většina plastů používaných v automobilovém průmyslu jsou termoplasty. Díky zahřátí se plasty mohou svařovat a také tvarovat. Případné promáčknutí třeba u nárazníků uvedeme do původního stavu. Svaříme také jakékoliv plastové zlomené části a praskliny. Kde chybí materiál tam jej doplníme nebo umíme z více poškozených dílů svařit jeden kompletní. Díly se svařují jak z přední strany tak i pro zvýšení pevnosti ze strany zadní, kde jsou navíc zpevněny vyztužovací mřížkou.

Po domluvě jsme schopni opravit jakýkoliv plastový díl i mimo automobilový průmysl, např. jímky, plastové bedny, dětské sedačky, koše travních sekaček, dětské tříkolky atd.


Lepení fólií, celopolepy, převleky vozidel

Nabízíme Vám nabízí několik možností převleku a ochrany laku Vašeho plechového miláčka:

 • Přestříkání Plasti Dipem – víceúčelový syntetický gumový nátěr s vysokou flexibilitou ( až 400% ), který lze jednoduše nanášet na předem očištěný a odmaštěný povrch. Tato tekutá guma se nanáší stříkáním, natíráním nebo namáčením předmětu, čímž se vytvoří souvislá vrstva, kterou je možné kdykoliv dokonale odstranit (bez použití PRIMERU). Přestříkání osobního auta plastidipem trvá cca 2 dny. Cena je závislá na velikosti auta a jeho barvě. 
 • Autofólie – nabízíme široký výběr KPMF folií na změnu barvy laku Vašeho vozu. KPMF lesklé folie, duhové (flip flop) folie měnící barvu, matné KPMF fólie a velice oblíbené v tuningové sféře carbonové folie. Dokážeme realizovat i polepy firemních vozidel libovolným vzorem.


Lepení okenních fólií

Nabízíme profesionální instalace fólií třídy HP značek SunTek na autoskla bez jakékoliv demontáže s evropským atestem. U nás dostanete profesionální kvalitu práce i materiálu za poskytnutí nejnižších možných cen. Vozidlo po instalaci u nás obdrží potřebné osvědčení pro provoz na pozemních komunikacích v celé EU - atest S8D a samolepka na každé ze skel s označením výrobce, značky a třídy fólie i použité propustnosti světla v souladu s předpisem EHK č. 43 zákona č. 56/2001 Sb.

Výhody instalace autofólie:
 • Dojde k znatelnému poklesu teploty ve Vašem vozidle a zároveň jste chránění před průnikem silně oslňujících slunečních paprsků
 • Dojde k zvýšení ochrany interiéru vozidla před UV zářením - filmy zabrání průchodu min. 99% UV záření
 • Dojde k nárustu bezpečnosti vozidla i jeho obsahu proti vykradení a zároveň zlepšení soukromí – sníží se viditelnost směrem dovnitř vozidla zvenčí
 • Zlepšení vzhledu vozidla
 • Při nehodě drží střepy pohromadě a fólie tak zabraňuje poranění řidiče i spolujezdců


Ceník ostatních prací

Seřízení světel
200 Kč / ks
Výměna žárovky80 Kč
STK a emise – benzín a zprostředkování
2 545 Kč
STK a emise – nafta a zprostředkování
2 545 KčAutopark Kyjov

Václava Bzeneckého 1391
697 01 Kyjov

(Naproti sklárenské sportovní haly směr Vlkoš)
Okres Hodonín (Jihomoravský kraj)


IČ: 29261767 DIČ: CZ29261767 Spisová značka C68889 vedená u Krajského soudu v Brně