Záruka 36 měsíců na zakoupené vozy

Nabídka zaměstnání!!!
Do našeho autoservisu v Kyjově hledáme nové zaměstnance, aktuální seznam pracovních příležitostí najdete zde
Zavolejte nám 777 19 10 41
Úvod / Autoservis / Lepení fólií, celopolep, převleky vozidel

Lepení fólií, celopolep, převleky vozidel

Geometrie kol KyjovPlasti dip | Autofólie

Autoservis Autopark Kyjov Vám nabízí několik možností převleku a ochrany laku Vašeho plechového miláčka. 

Přestříkání automobilu plastidipem

Přestříkání osobního auta plastidipem trvá cca 2 dny. Cena je závislá na velikosti auta a jeho barvě. 

Fábie cca: 14.000 kč 
Octávie cca: 16.000 kč 
Audi A6 cca: 18.000 kč 
VW Touareg cca: 20.000 kč 
Uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH 

Co je to plasti dip?

Plasti Dip je víceúčelový syntetický gumový nátěr s vysokou flexibilitou ( až 400% ), který lze jednoduše nanášet na předem očištěný a odmaštěný povrch. Tato tekutá guma se nanáší stříkáním, natíráním nebo namáčením předmětu, čímž se vytvoří souvislá vrstva, kterou je možné kdykoliv dokonale odstranit (bez použití PRIMERU). 

Plasti Dip nachází množství využití jak v interiéru, tak i v exteriéru. Je přilnavý na kov, dřevo, sklo, textil, plasty, gumu a beton. Kromě ochrany proti korozi, navíc nabízí i výborné protiskluzové a elektroizolační vlastnosti. Vrstva Plasti Dipu se vůči původní velikosti dokáže až čtyřnásobně natáhnout, navíc odolává teplotám v rozmezí -34 ° C do 93 ° C, díky tomu zůstává pružný a nezačne se trhat a praskat ani za extrémních podmínek. Plasti Dip je dostupný ve sprejích , ale i v plechovkách různých objemů.

Využití plasti dipu

Autoservis Autopark Kyjov Polepy vozidel
Využití Plasti Dipu je široké. Bez problému se dá aplikovat na kov, gumu, dřevo, plasty, sklo, kámen a podobně. Po praktické stránce se díky svým vlastnostem využívá například jako ochrana proti korozi, renovaci vyblednutého laku či plastů , oxidaci plošných spojů, ale i na izolaci vodičů a elektrických spojů. Poslouží i jako protiskluzová vrstva pro úchop ručního nářadí a všude kde to je potřeba. Své využití si najde i v modelářství, právě kvůli možnosti dokonalého odstranění a jednoduché aplikace. V neposlední řadě se velmi dobře uchytil ve světě motorismu, zejména z designových důvodů, díky matnému vzhledu. Kromě toho, že vzhled Vašeho vozu nebere nový rozměr, jeho původní lak bude chráněn vůči odskakujícím kamínkům, bezohledným řidičům na parkovištích a podobně.

Odstranění a opravy plasti dipu

Nejzajímavější vlastností vrtsvy Plasti Dip je možnost úplného a nenáročného odstranění bez poškození původní vrstvy. Při dostatečném počtu vrstev je možné Plasti Dip dokonce stáhnout v jednom kuse. Plasti Dip nezanechává na podkladu žádné stopy, žádné skvrny, lepidlo jako je tomu u fólií. V případě poškození se nemusí již existující vrstvy Plasti dipu odstraňovat, není třeba přestříkat celou část nanovo, ale poškození je možné jednoduše opravit lokálně. 

Autofólie

Autoservis Autopark Kyjov renovace světlometů
Nabízíme tyto služby Široký výběr KPMF folií na změnu barvy laku Vašeho vozu. KPMF lesklé folie, duhové (flip flop) folie měnící barvu, matné KPMF fólie a velice oblíbené v tuningové sféře carbonové folie. Nabízíme i polepy firemních vozidel libovolným vzorem.

Montáž autofólie

Montáž autofólií se dnes stává trendem v automobilovém světě. Autofólie Vám ochrání lak před vnějšími vlivy po dobu několika let, což je ideální pro firemní vozidla. Doba celopolepu osobního vozidla autofolií KPMF pro změnu barvy vozu je 2-3 dny. Výhody autofólií levně a rychle změníte barvu vozidla ochráníte lak před poškozením - automyčkou, štěrkem sjednocení designu Vašeho vozového parku.

Ceny za kompletní celopolep folií jsou od 15.000 Kč
Lesklá folie na auto se životností 7 let = 15.000 Kč
Matná folie na auto se životností 7 let = 18.000 Kč
Karbonová folie na auto se životností 5 let = 20.000 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH

Vzorník fólií

Vzorník fólií

Najděte si svůj vůz

Rok

Cena

 

Nejnovější vozy v naší nabídce

433 333 Kč
Audi A6
34 444 Kč
Škoda Felicia
54 000 Kč
Škoda Fabia
244 444 Kč
Audi A3
Zobrazit kompletní nabídku vozidel