Záruka 36 měsíců na zakoupené vozy

Nabídka zaměstnání!!!
Do našeho autoservisu v Kyjově hledáme nové zaměstnance, aktuální seznam pracovních příležitostí najdete zde
Zavolejte nám 777 19 10 41
Úvod / Kontakty

Historie Autoparku Kyjov

Firma Autopark Kyjov s.r.o. převzala veškeré zkušenosti a zákazníky od firmy Diesel car s.r.o. která se nyni specializuje na prodej starších vozidel na ul. Nerudova v Kyjově.

Pro zkvalitnění našich služeb si firma Autopark Kyjov s.r.o. pro vás připravila komplexní služby pro motoristy, od prodeje zánovních vozidel na které poskytujeme záruku až 36 měsíců, sjednávání úvěrů a pojištění na zakoupené vozidla (více v sekci autobazar). Dále nabízíme kompletní servis starších ale i NOVÝCH vozidel. Provádíme mechanické, pneuservisní, karosářské a autolakýrnické práce. Specializujeme se na opravy autoelektriky a moderní diagnostiky. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením. Je pro vás připraveno příjemné zázemí kde si můžete v čistotě a pohodlí počkat až se o vás a vaše vozidlo postará tým zkušených pracovníků. Najdete zde kameru přímo na dílnu kdy vidíte postup a čas strávený na vašem vozidle (nic netajíme), dále kafe bar, internet, dětský koutek a mnoho dalšího.

Tým našich pracovníků se pravidelně proškoluje a je vám plně k dispozici .Vždy se vám budeme věnovat individuálně a uděláme vše pro vaši spokojenost. Neustále se snažíme zdokonalovat a kontrolovat kvalitu naší práce i dodavatelů autodílů. Jedině tak pro vás získáme optimální poměr kvalita a cena.

Jako jeden z mála autoservisů máme registraci u autorizovaných prodejců značek Audi, BMW, VW, Škoda, Seat, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Nissan, Fiat, Honda, kdy i nové vozidla můžete servisovat u nás a záruka vám stále platí více zde. Tak neváhejte a příjďte se přesvědčit, těšíme se na vás.

AUTŮM ROZUMÍME!

Radek Běhůnek
majitel firmy Autopark Kyjov


Najděte si svůj vůz

Rok

Cena

 

Nejnovější vozy v naší nabídce

45 555 Kč
Škoda Fabia
333 333 Kč
BMW Řada 5
95 000 Kč
Volkswagen Polo
Zobrazit kompletní nabídku vozidel